top of page

Urlopujcie w Iławie z ukochanymi zwierzakami!Iława, malownicze miasto położone nad jeziorem Jeziorak, staje się coraz bardziej przyjazne dla miłośników zwierząt. Jeśli jesteś osobą, która nie wyobraża sobie spędzenia urlopu bez swojego pupila, to Iława jest właśnie dla Ciebie!


Na stronie Informacji Turystycznej oraz na dedykowanej stronie "Urlop w Iławie" znajdziesz bazę noclegów, które z otwartym sercem przyjmą nie tylko Ciebie, ale także Twojego futrzanego przyjaciela. Teraz możesz spędzić urlop, nie rozstając się z ukochanym zwierzakiem! Szukaj adresów noclegów z oznaczeniem trzech łapek ;)


W Iławie mamy specjalnie przygotowany wybieg, gdzie Twój pies może się wyszaleć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo, liczne trasy spacerowe, nad brzegiem Jezioraka czy w malowniczych lasach, są idealnym miejscem na spacery z czworonogiem.


Warto także wspomnieć, że jesień w Iławie jest równie piękna, co lato. Kolorowe liście, spokojne jezioro, i urokliwe uliczki tworzą niezapomnianą atmosferę. To idealny czas na relaks i zwiedzanie miasta z ukochanym zwierzakiem.


Zaplanuj swój urlop w Iławie i przekonaj się, że można wspaniale spędzać czas z ukochanymi zwierzakami. Odkryj piękno miasta i ciesz się chwilami spędzonymi w ich towarzystwie. Iława czeka na Ciebie i Twojego pupila! 🏞️🐾

Comments


bottom of page