top of page

Iława inspiruje do żeglowania!


To oczywiste, że Iława jako przyjazny brzeg jeziora Jeziorak Iława inspiruje do aktywności na wodzie i lądzie.


Wyobraź sobie… Albo nie, przymknij teraz powieki... Widzisz białe żagle na Jezioraku, czujesz ciepły blask ogniska z szantami w tle, a przemierzając leśne szlaki na rowerze, Twoją twarz muska przyjemny powiew świeżego powietrza. Marzysz już o gorącym słońcu, plaży, kąpielach w jeziorze, wieczorach na łódce, festiwalach. Oj tak… My też już nie możemy się doczekać!
Planując odpoczynek nad najdłuższym jeziorem w Polsce, koniecznie musisz poczuć wiatr we włosach i spróbować żeglowania, a nóż okaże się, że ta fantastyczna forma odpoczynku przypadnie Ci do gustu.


Razem ze Stowarzyszeniem Sportów Wodnych w Iławie, klubem żeglarskim, który wyszkolił wielu znanych i utytułowanych żeglarzy, zapraszamy Cię na pokład naszej iławskiej floty.


W ofercie przygotowanej specjalne dla WAS, każdy znajdzie coś dla siebie. Są zajęcia dla najmłodszych na Optimistach, są 2-godzinne rejsy nowoczesnym jachtem Saturn 25 lub Omegą ze sternikiem, są szkolenia dla młodzieży i dorosłych, dzięki którym zdobędziesz nowe uprawnienia żeglarskie i motorowodne, jest też akademia master dla seniorów, a to wszystko pod okiem najlepszej kadry instruktorskiej.


Zajęcia żeglarskie odbywają się w pięknie położonej, iławskiej Ekomarinie z niesamowitym widokiem na zachodzące za wyspę Wielką Żuławę słońce.


Obserwujcie profil Stowarzyszenie Sportów Wodnych - Mos Iława aby nie ominąć zgłoszeń.


Projekt dofinasowany z budżetu Gminy Miejskiej Iława.

Comments


bottom of page