top of page

51. Regaty o Błękitną Wstęgę Jezioraka już 2-3 września. Trwają zapisy!


Ahoy, Urlopowicze, żeglarze i żeglarki! Przygotujcie się na niesamowitą przygodę na falach jeziora, bo nadchodzi czas na 51 Regatę o Błękitną Wstęgę Jezioraka!


Data: 2-3 września 2023 r. Miejsce: Malownicze jezioro Jeziorak


Czy jesteście gotowi na wyjątkową rywalizację na wodach Jezioraka? To wydarzenie to prawdziwe uczczenie ducha żeglarstwa i przygody na falach. Czy wygrasz Błękitną Wstęgę? O tym przekonamy się już niebawem!


Link do zapisów: https://www.gregortour.com/51-blekitna-wstega-jezioraka Wypełnij formularz i weź udział w regatach!


Nie ma nic lepszego niż wiatr w żaglach, rytmiczne szumienie fal i towarzystwo pasjonatów żeglarstwa. To świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, podjąć wyzwanie i zdobyć nagrodę, której długo będziesz się cieszyć.

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym wilkiem morskim, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z żeglarstwem – każdy może wziąć udział! Zapraszamy zarówno załogi zawodowe, jak i amatorskie, bo na Jezioraku liczy się przede wszystkim duch rywalizacji i wspólna pasja.


Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o wygraną, ale także o niezapomniane chwile spędzone na wodzie, nawiązywanie nowych przyjaźni i kreowanie niezapomnianych wspomnień. To również doskonała okazja do nauki od doświadczonych skipperów oraz wymiany doświadczeń z innymi miłośnikami żeglarstwa.


Nie czekajcie zapiszcie się już dziś i przygotujcie się na wyjątkową żeglarską przygodę na Jezioraku! Do zobaczenia na starcie 51 Regat o Błękitną Wstęgę!

Comments


bottom of page